O mnie

Kolory, które kochasz

Silk&Stone to niezwykle kobieca, ręcznie szyta biżuteria sutasz. Skrupulatnie dopracowana w najdrobniejszym szczególe w zgodzie z trendami. Biżuteria Silk&Stone jest dedykowana kobietom, które poszukują nowoczesnych dodatków i kochają styl boho. Kobiet, które lubią, przyciągać wzrok elementami swojego stroju i czuć się wyjątkowo. Moja biżuteria powstaje z myślą o kobietach świadomych swojej siły i indywidualności.

Dlaczego sutasz?

Kocham biżuterię - projektować, tworzyć i nosić! Chociaż tworzyłam bizuterię w różnych technikach, to właśnie z sutaszem się nie rozstaję. W sutaszu najbardziej fascynują mnie linie i kształty - sposób, w jaki delikatne, jedwane sznurki płynnie oplatają kamienie i kryształy, tworząc niezwykłe, często przestrzenne formy. Równie fascynujący jest kontrast stosowanych materiałów - miękkości jedwabiu i twardości kamieni.

Z myślą o planecie

W mojej biżuterii stawiam na najlepszej jakości, wyszukane materiały, modne kolory i odrobinę blasku. Jednocześnie, w moim codziennym życiu staram się dbać o środowisko, dlatego do zabezpieczania mojej biżuterii do wysyłki nie kupuję folii i używam tylko tej, w której wcześniej sama otrzymałam zakupione przez siebie materiały. Wierzę, że dzięki takim codziennym drobnym działaniom przyczyniamy się do ochrony naszej planety.

Zapraszam do mojego sklepu po niezwykle kobiecą biżuterię!

Małgorzata Kuźniak

Silk&Stone